KONST / Litografier / Litografi 13406361
nr 1340 6361
Torsten Schonberg
(1882-1970), Sverige
Litografi, Leda och Svanen. Signerad. Motivet: 34x45 cm
Torsten Schonberg, svensk tecknare och målare född 1882, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:37:40
10/8 19:30:51
Torsten Schonberg
Läs mer om Torsten Schonberg